דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 03-9000528/9

אושרת גני גונן
אושרת גני גונן
ראש מ.א. דרום השרון
אורי מרגלית
סגן ראש המועצה
ליטל רהב
ליטל רהב
סגנית ראש המועצה
ורד שני
ורד שני
עוזרת ראש המועצה
דניאלה אומן
מנהלת לשכה
שירה אלפסי
שירה אלפסי
מזכירת לשכה
מיטל טאוסי
מזכירת לשכה
מרכזיה
מרכזיה

מנכ"ל המועצה

פקס מנכ"ל המועצה: 03-9005769

שרון סספורטס
שרון סספורטס
מנכ"ל המועצה
גלית בכור
גלית בכור
מנהלת לשכת מנכ"ל
מורן סלע אברהם
מורן סלע אברהם
יו"ר מנהלת צור יצחק

דוברות וניו מדיה

רוני בן שטח
רוני בן שטח
דוברת המועצה ומנהלת קשרי חוץ
ערן אבידור
ערן אבידור
מנהל ניו מדיה

אגף החינוך

נני רייזברג
נני רייזברג
מנהלת אגף החינוך
אייל צייג
אייל צייג
סגן מנהלת אגף החינוך
עודד לובוביץ
עודד לובוביץ
מנהל תפעול אגף חינוך
גיתית גזית
מנהלת מחלקת קדם יסודי
מיכל לוי לנקרי
מיכל לוי לנקרי
מנהלת מדור גני ילדים
לירן גבאי
אחראית תחום הגיל הרך לידה – 3
שרה בן עטיה
שרה בן עטיה
מנהלת מחלקת פרט וחינוך מיוחד
מיה שיין ארקש
רכזת משלבות וסייעות
שירי פוקס רוזן
שירי פוקס רוזן
מנהלת המחלקה לילד ונוער בסיכון
מאיה נחום
קצינת ביקור סדיר
א'-ה' 08:00-16:00
ליאת ברק
עובדת חינוך טיפול קידום נוער
ענת טוינה קבסה
ענת טוינה קבסה
מנהלת היחידה למניעת התנהגויות סיכוניות
מוטי שקד
מנחה חינוכי היחידה למניעת התנהגויות סיכוניות
מיכל אהרוני
מיכל אהרוני
מנהלת סל התרבות
ענבר לם צפריר
רפרנטית תקשוב פדגוגי

מדריכי מוגנות בבתי הספר
וואטסאפ חינוך
השירות פעיל בימים א'-ה', בין השעות 8:30 עד 16:00

שירות פסיכולוגי חינוכי

אתר השירות הפסיכולוגי: shapach.org

ד"ר קרין מייקסנר
ד"ר קרין מייקסנר
מנהלת שירות פסיכולוגי חינוכי

מעונות יום

תמי חן
מעון יום "גוונים"
שירן מיכאל
מעון יום "עופרים"
לימור מאמו
מעון יום "שרונים"

בתי ספר

יפעת ברונשטיין
מנהלת בית הספר "בית מיתר" - צופית
יובל עוז
מנהל ביה"ס הדו לשוני "אליף בית" בבית ברל
אפרת גור
מנהלת בית חינוך "יחדיו"
דנה שפירא
מנהלת חטיבת ביניים בית חינוך "ירקון"
עליזה מגן
מנהלת תיכון בית חינוך "ירקון"
הדר טמלמן
מנהלת בית חינוך "מתן"
אורית לנדאו
מנהלת בית חינוך "צופית"
מורן שחם
מנהלת בית חינוך "צור יצחק"
שרון בראונשטיין
מנהלת בית חינוך "יצחק נבון"
נחמה שיינברג
מנהלת בית ספר "אהרונוביץ'"
אורנית גל
מנהלת בית ספר "כצנלסון"
גלי אנגלשטיין
מנהלת בית הספר "מעבר אפק"
קיבוץ עינת
זהבי קאופמן
מנהלת חטיבת נעורים בית חינוך "עמי אסף"
מירב פרידלנדר
מנהלת חינוך "עמי אסף"
בית ברל
יוסי נילי
מנהל חווה חקלאית לימודית חינוכית
נווה ירק

פניות הציבור

יעל טופול
מזכירת אגף חינוך ובתי ספר
עינב זוצקי
מזכירת מח' קדם יסודי

מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור

פקס מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור: 03-9000622

רו"ח רואי מסורי
רו"ח רואי מסורי
מבקר פנים ונציב תלונות הציבור

שירותים חברתיים

תמי פרבר
תמי פרבר
מנהלת המחלקה
אורלי רופא 
אורלי רופא 
עובדת הזכאות, מזכירות אגף
מעיין וולפשטט
עו"ס התמכרויות
בר גושן
עו"ס התמכרויות, מנהלת מרכז התחלה חדשה
אבישי ליגל
עו"ס נערים ונערות
דניאל אזרד
רכז תחום צרכים מיוחדים
יעל אביבי
יעל אביבי
עו"ס משפחות, עו"ס לסדרי דין (אלישמע)
אלקובי גל
אלקובי גל
עו"ס משפחות (ירחיב ומועדוניות)
הוארד דניאל
עו"ס משפחות, עו"ס להבה נוער (נווה ימין)
בן ארצי לילי 
בן ארצי לילי 
עו"ס למניעת אלימות במשפחה
ענבל פלד
עו"ס למניעת אלימות במשפחה
ברודה מירה
ברודה מירה
עו"ס משפחות ואלימות כלפי ילדים, עו"ס לחוק הנוער (מתחת גיל 18), יו"ר ועדת החלטה, יו"ר ועדת פעוטות בסיכון (כפר מע"ש, גת רימון, צור נתן, כפר סירקין, רמת הכובש)
גינטר גיא       
גינטר גיא       
עו"ס משפחות, מטפל זוגי ומשפחתי בתחנת המשפחה, עו"ס לסדרי דין (נווה ירק, נירית, גבעת חן, כפר מל"ל, עינת, ניר אליהו)
דואק חיה
דואק חיה
מנהלת היחידה לטיפול בוותיקים, אחראית חוק ביטוח סיעוד, מרכזת פרויקט בן ממשיך, אחראית על נושא הטרדות מיניות במועצה
חברון חגית 
עו"ס אזרחים ותיקים, בני משפחה מטפלים
קרן חברוני
עו"ס משפחה ומועדונית (צור יצחק)
מיסון חוה
עו"ס תוכנית יתד צעירים 
רותם רצון
רכזת צעירים, תעסוקה, יתד (כלל ישובי המועצה)
מקוב אימי
מנהלת מרכז הגישור, עו"ס מרחבית (נחשונים, חורשים גבעת השלושה, אייל, ירקונה)
ניאגו איריס
ניאגו איריס
עו"ס משפחות, מנהלת התחנה לטיפול משפחתי וזוגי (חגור, מגשימים, גני עם, רמות השבים)
עדני עירית
עדני עירית
עו"ס משפחות, עו"ס לחוק נוער מתחת לגיל 18 (שדה ורבורג, צופית, גן חיים, בית ברל, ק. אייל)
אתי פורמן
אתי פורמן
עו"ס משפחה, רכזת בסדרי דין (כלל ישובי המועצה)
קרמל לוי אירית
קרמל לוי אירית
עו"ס מנהלת יחידת משאבי קהילה והתנדבות ומרכזת תחום החירום
שמוש שמחה
עו"ס משפחות, מדריכה ראש צוות , נתיבים להורות
שוורץ קרן
קהילה תומכת, אוכלוסיית שיקום
ענת ונטורה
רכזת התנדבות ורכזת שי"ל - שירות יעוץ לאזרח
גטניו רונית
גטניו רונית
מנהלת "עמותת אחים"
רמי סתויצקי
רכז התנדבות ותיקים ויועץ בתחום ההתנדבות והחירום
וואטסאפ שירותים חברתיים
השירות פעיל בימים א'-ה', בין השעות 8:30 עד 16:00

גזברות וכספים

פקס גזברות וכספים: 03-9000551

אופירה אברהם
אופירה אברהם
מזכירה
מאיה עוז
סגנית גזבר
מנהל/ת רכש

שרון שהלה
מזכירת מחלקת רכש
אביטל יעיש
אביטל יעיש
מנהלת מדור שכר
יפתח דיין
מנהל הכנסות ותקציבי פיתוח

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות: 03-9000696

עמירם כהן
ראש צוות
אלונה רובין
מנהלת חשבונות
כרמלה חרזי
מנהלת חשבונות
רימה לובינסקי
מנהלת חשבונות
אלקנה הופמן

גביה ושומה

מענה טלפוני בטלפון 03-9000623
מוקד בירורים פעיל בימים א'- ה', בשעות 8:30-17:30, וביום ו' 8:30-12:30.
מוקד תשלומים פעיל בימים א'-ה', בשעות 8:00-22:00.

קבלת קהל גביה

  • יום א׳ : 08:30-12:30
  • יום ב׳ : 12:30-16:00
  • יום ג׳ : 12:30-18:00
  • יום ד׳ : 08:30-12:30
  • יום ה׳ : 08:30-12:30

פקס גביה ושומה: 076-5300921

ציפי אבגי
מנהלת מחלקת גביה ושומה
יוספה גלו
סגנית מנהלת ואחראית שומה
אורית רגב
אכיפה ושומה
ענבל בלימה
שומה מערכת בית המשפט
לילך ברוק

גילה עזרא
חינוך ושומה
מוקד תשלומים 24 שעות
כרטיסי אשראי בלבד
גילה ברוק
הנחות
לירן שלק
רפרנטית גבייה
שרונה צ'יקוטאי
שומה
ויקטור פרג'ון
פיקוח
הילדה כהן
קופה ראשית
אדוה
אחראית אכיפה והיטלים
וואטסאפ גביה
השירות פעיל בימים א'-ה', בין השעות 8:30 עד 16:00

תרבות, נוער וצעירים

מירית כץ
מירית כץ
מנהלת אגף תרבות נוער וצעירים
שחר יפה
שחר יפה
מנהל מרכז הצעירים
רעות שושן 
רעות שושן 
מנהלת מחלקת נוער
אורי גרטמן
אורי גרטמן
מנהל תפעול האגף
אפרת שדה
אפרת שדה
רכזת פרוייקטים
בר נוימן
בר נוימן
רכז אזור "התנועה החדשה"
שרית לויטה
מפיקת תוכן
מזכירות האגף

היכל התרבות

מייל: hechal@dsharon.org.il

פקס היכל התרבות: 03-9000654

יגאל קמה
מנהל היכל התרבות
רון מנס
קופה
צבייה חלילי
קופה
קופה

הנדסה

אמיר כהן
אמיר כהן
מהנדס המועצה ומנהל אגף הנדסה
יקי אסקיו
יקי אסקיו
ס. מהנדס וממונה על תשתיות וגורמי חוץ
גיל קנלי
מנהל פרויקטים ציבוריים
אורית לוי
אחראית תפעול ומנהלת משרד
תאיר עם עד
PMO ואחראית מכרזים
הילן דהרי טון
מהנדסת תנועה

הוועדה המקומית לתכנון ובניה

תמי גלס
תמי גלס
מהנדסת הועדה 
רונית תאני
מזכירת מהנדסת הועדה
דינה קישון
דינה קישון
סגנית מהנדסת הועדה
אפרת פלס
אפרת פלס
מדור תב"ע
יהודה רובינשטיין
יהודה רובינשטיין
מנהל מדור רישוי
הדס בש
מזכירת מדור רישוי
נורה בוקר
בודקת תוכניות
רחלי הורביץ
מידענית
אילן יוסף
אילן יוסף
ארכיון
איתי גלעדי
מנהל פיקוח
הילה שחיבר
הילה שחיבר
מזכירת מדור פיקוח
יונתן פקדו
פקח

רשות הספורט

פקס רשות הספורט: פקס נוער וספורט: 03-9000685

ששי דניאל
ששי דניאל
מנהל רשות הספורט
עודד בן ארי
עודד בן ארי
סגן מנהל רשות הספורט
שלי שמיר
שלי שמיר
אחראית מרכז החוגים, רשות הספורט
ליאור פרחי
מנהל מרכז חוגים ושוכרים

משפטית

פקס משפטית: 03-9000549

עו"ד לימור ריבלין
עו"ד לימור ריבלין
יועצת משפטית
עו"ד סיון שפלר
עו"ד סיון שפלר
עו"ד
דורין ממן מחפוד
דורין ממן מחפוד
מנהלת הלשכה
דניאל חידקל
עו"ד ממונה תחום בכיר

מוניציפאלית

פקס מוניציפאלית: 03-9000606

דנה גל
דנה גל
מנהלת המחלקה המוניציפאלית

מעמד האישה

מירית כץ
מירית כץ
יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האשה

מחשוב ומערכות מידע

עינת  ברעם
עינת ברעם
מנהלת אגף מחשוב ומערכות מידע

מוקד 106

שירותי דת

טלפון:  03-9000607/8

הרב יעקובוביץ יצחק
רב בית ברל,שדה ורבורג, צופית, גן חיים, גבעת השלושה, רמת הכובש, שדי חמד וחורשים
הרב יוסף שלוש
רשם נישואין, כפר מלל, גבעת חן, גת רימון, מגשימים, כפר מעש, רמות השבים, כפר סירקין, ירקונה, גני עם, חגור
הרב שלמה סבג
רב מתן, נירים, עינת, נחשונים, ניר אליהו, רמת הכובש, אייל, עדנים, נווה ירק, צור יצחק, צור נתן
הרב עיני יוסף
רב אלישמע
הרב עוזאני דוד
רב ירחיב
הרב אלמשעלי יאיר
רב נווה ימין

החברה הכלכלית

פקס החברה הכלכלית: 03-9000622

בנצי (בן ציון) איתן
בנצי (בן ציון) איתן
מנכ"ל החברה הכלכלית
אריק לייבוביץ
אריק לייבוביץ
סמנכ"ל פיתוח עסקי
זהבה אלעזר
זהבה אלעזר
מזכירה

איגוד ערים ביוב

פקס איגוד ערים ביוב: 03-9000625

מריק עפרון
מנכ"ל
לין אבידור
מזכירה

אגף תפעול

ניהול אגף

יואב סבן
יואב סבן
מנהל אגף
ליאור גפן
ליאור גפן
סגן מנהל אגף תפעול ומנהל מחלקת תברואה
לירן בנימין
לירן בנימין
רכזת אגף

מחלקת תחבורה

מיקי בלומנטל
מיקי בלומנטל
מנהל מחלקת תחבורה
איציק טופול
איציק טופול
סדרן עבודה
סמי שמואל נקסון
סמי שמואל נקסון
קצין בטיחות בתעבורה

מחלקת תברואה

ליאור גפן
ליאור גפן
מנהל מחלקת תברואה
אילה שקד-בולוקן
מנהלת מדור קיימות
ארז זמיר
מנהל מדור פיקוח
אמנון מאיר
פקח
איציק וקנין
פקח
יוסי קויטל
פקח

רישוי עסקים

קבלת קהל: בתיאום מראש.

אלי ביוקארל
אלי ביוקארל
מנהל מחלקת רישוי עסקים

מחלקת ביטחון

אהוד יונגרמן
ס. מנהל מחלקת ביטחון
איתמר שדה
רכז ביטחון וחירום
ארז שור
סייר המועצה
אדוה ראובני מטות
קבט"ית מוס"ח

מחלקה טכנית

שלומי חן
שלומי חן
מנהל מחלקה טכנית
פיני חיימוף
פיני חיימוף
מנהל תחום חשמל
 יעקב נוריאל
יעקב נוריאל
איש תחזוקה
יואל אהרון
איש תחזוקה
מצליח שראל
איש תחזוקה
משה אלמקייס
איש תחזוקה
יניב כהן
איש תחזוקה
יניב טביב
איש תחזוקה
עזרא אביזוהר
איש תחזוקה

משאבי אנוש

בני אברהם
מ"מ מנהל אגף משאבי אנוש
מורן חן
מורן חן
רכזת נוכחות
רעות צבי
מנהלת מדור משאבי אנוש
בתיה אליאב
בתיה אליאב
רכזת כוח אדם, העמותה לקידום החינוך והספורט

העמותה לחבר הוותיק

ורדה לוי
יו"ר העמותה
אמיל עזרן
מנכ"ל