פנינה ברמוחה

מנהלת בית חינוך "צור יצחק"

טל: 09-9743600 פקס: 09-9743599   Zyschool1@gmail.com

אתר: http://www.zuryitzhak.edu1.org.il

20150320 133327

בית חינוך "צור יצחק" הנו הצעיר מבין מוסדות החינוך במועצה האזורית דרום השרון.

אנו מחנכים את תלמידינו לערכים של כבוד האדם, אהבת דעת ותרבות, מעורבות חברתית ושמירה על העולם הסובב אותנו. ערכים כמו דאגה לזולת, אחריות, שמירה על המשאבים וסביבה אסתטית ומטופחת הם המסר החינוכי שלנו.

אנו מעודדים פעילויות ויוזמות למען החברה התורמות להגדלת המעורבות וההתנדבות בקהילה, מחזקות את תחושת השייכות למקום של כל תלמיד כאזרח יצרן התורם לחברה.

"למדינת ישראל אין אוצרות טבע,

אין מכרות פחם ואין נפט.

אוצר הטבע הרציני ביותר שלנו, הוא הילדים שלנו"

(יצחק רבין, טקס סיום מחזור של בית הספר לפיקוד ומטה 27.08.1992)

{readmore:להמשך}

 

בבית חינוך אזורי ״צור יצחק״ לומדים השנה 613 תלמידים. בשנה״ל תשע״ח ייושמו בבית הספר צור יצחק, בין היתר, התוכניות הבאות:תקשורת מקרבת והשתלמות מוסדית.
ביום שישי, 12/02/16, התקיים יום ספורט להורים וילדים בבית חינוך צור יצחק. לקחו חלק ביום הספורט מעל ל- 1000 משתתפים בסבבים ופעילויות שונות.
"במסגרת תכנית מגוון המינים של היחידה האזורית לאיכות הסביבה בשרון בשיתוף עם המועצה האזורית דרום השרון, תלמידי כיתות ד' יוצאים לשדה שליד בית הספר לגלות את העושר הגדול של בע"ח, הצמחים והפטריות הנמצאים בסביבתנו הקרובה. בתוכנית מגלים התלמידים שכאשר שיודעים להתבונן, אפשר לגלות עולם שלם שנמצא ממש מתחת לאף: בגינה, בשדה הקרוב, בשולי המדרכה ואפילו בחצר בית הספר. התלמידים מבצעים חקר בעזרת ציוד מדעי ונהנים מחוויה המעצימה את סקרנותם, מעודדת עבודה בצוות, תחושת פליאה וההנאה מהטבע ואת החשיבות בשמירת הטבע והשטחים הפתוחים בסביבה הקרובה. "
עמוד 1 מתוך 3