בית חינוך "ירקון"

עליזה מגן

מנהלת בית חינוך ירקון

טל: 03-9000630 פקס: 03-9000518

דוא״ל: yarkon_5@walla.com

אתר: http://yarkon.edu1.org.il

בית חינוך ירקון

בית חינוך "ירקון" חורת על דגלו מצוינות בהישגים ובערכים כבסיס הליבה שמוביל את בית הספר. בית הספר מעמיד לרשות תלמידיו את מיטב המחנכים והמורים ויוצר מערכת תומכת כדי להטמיע בתלמידים סקרנות, דעתנות, יצירתיות ומעל הכול אמונה ביכולתם ושמירה על כבודם. שאיפתנו היא להעניק לתלמידים ידע וכלים, שיאפשרו להם למצות את כישוריהם ולהיות מובילי דרך במקצועות המחר תוך סיפוק והגשמה עצמית. אנו מקפידים על סביבת לימודים נעימה ומטופחת באווירה המשלבת קרבה לטבע, קשר הדוק לקהילה ואהבת הארץ. ייחודו של ביה"ס מוצא את ביטויו במתן מענה אישי, לכל תלמיד ותלמידה על פי צרכיו ויכולותיו.

{readmore:להמשך}

בבית הספר ״ירקון״ לומדים השנה 1214 תלמידים. בית חינוך ירקון הציב לעצמו בשנת הלימודים הבאה להעמיק את החינוך החברתי הערכי ולהמשיך להוביל ולהצטיין בתחום בו ביה"ס מוביל. נקבע יעד לפיתוח מנהיגות חברתית ערכית בשלושה מעגלים: אישי, חברתי וקהילתי. צוות המורים מפתח תכניות לימודיות השוזרות חינוך למנהיגות במטרה לפתח בקרב תלמידים זהות אישית בעלת כישורי מנהיגות במטרה להשיג יעדים אישיים משמעותיים שהמתבגר מציב לעצמו ובמטרה להצמיח מנהיגים שיכולים להוביל לשינויים הן במישור האישי והן במישור החברתי והלאומי.
השבוע הוענקו תעודות הצטיינות ופרס לתלמידים המצטיינים ב״עמי אסף״ וב״ירקון״. מאפייני הצטיינות זו יחודיים, היא משלבת תרומה משמעותית לחברה ולקהילה לצד הישגים לימודיים מצויינים. מהפוסט בדף הפייסבוק של ראש המועצה
בסוף השבוע שעבר התקיימה טקסי הסיום בבתי ספר התיכוניים עמי אסף וירקון. מצ״ב פוסטים של ראש המועצה, ד״ר מוטי דלג׳ו, עם תמונות וקטעי וידאו מהאירוע. ברכות לבוגרים ובהצלחה !!!
עמוד 1 מתוך 4