בית חינוך "ירקון"

עליזה מגן

מנהלת בית חינוך ירקון

טל: 03-9000630 פקס: 03-9000518 yarkon_5@walla.com

בית חינוך ירקוןבית חינוך "ירקון" חורת על דגלו מצוינות בהישגים ובערכים כבסיס הליבה שמוביל את בית הספר. בית הספר מעמיד לרשות תלמידיו את מיטב המחנכים והמורים ויוצר מערכת תומכת כדי להטמיע בתלמידים סקרנות, דעתנות, יצירתיות ומעל הכול אמונה ביכולתם ושמירה על כבודם. שאיפתנו היא להעניק לתלמידים ידע וכלים, שיאפשרו להם למצות את כישוריהם ולהיות מובילי דרך במקצועות המחר תוך סיפוק והגשמה עצמית. אנו מקפידים על סביבת לימודים נעימה ומטופחת באווירה המשלבת קרבה לטבע, קשר הדוק לקהילה ואהבת הארץ. ייחודו של ביה"ס מוצא את ביטויו במתן מענה אישי, לכל תלמיד ותלמידה על פי צרכיו ויכולותיו.

להמשך

עליזה מגן נבחרה לתפקיד מנהלת בית חינוך ירקון. עליזה מגן, יועצת וסגנית מנהל ביה"ס תיכון "אחד העם" בפ"ת, מוסמכת (MA) בפסיכולוגיה חינוכית וחזונה הוא חינוך לקידום פדגוגיה חדשנית. הגב׳ מגן נבחרה פה אחד ע״י ועדת מכרזים בראשות ראש המועצה, דו״ר מוטי דלג׳ו, מקרב  7 מועמדים שרואיינו לתפקיד. בהזדמנות זו ברכות ותודות לגב' חנה צוקרמן על עבודתה ומסירותה לחינוך ילדי המועצה ומיצובו של בית חינוך ירקון כמוסד חינוכי וערכי. לעליזה מגן , לצוות בית הספר, להורים ובמיוחד לתלמידים, איחולי הצלחה.
הדרך לאולימפיאדת ריו בברזיל עוברת בדרום השרון... אמש התארחה צוף פלדון עם הוריה נחום ומיכל אצל ראש המועצה, צוף, מתעמלת בת 16 מנירית, יצגה בראשית השבוע את ישראל ואף העפילה לגמר על מכשיר הקורה בתחרות "גביע העולם" בהתעמלות שהתקיימה בגרמניה, לאחר שזכתה בחודש שעבר במקום הראשון בתחרות מבחן מבין כ- 50 מתעמלות במסלול האולימפי הישראלי.  ד״ר מוטי דלג׳ו, ראש המועצה בירך את דורית על זכייתה ״אנו גאים בהישגייך המדהימים, גאים בך ובמשפחתך התומכת ומברכים אותך על העלייה לגמר הקורה בתחרות ״גביע העולם״ , מאחלים לך המשך הצלחה בייצוגה של מדינת ישראל ברמות הגבוהות ביותר של הספורט״.
עמוד 1 מתוך 3