בית חינוך "ירקון"

עליזה מגן

מנהלת בית חינוך ירקון

טל: 03-9000630 פקס: 03-9000518 yarkon_5@walla.com

בית חינוך ירקוןבית חינוך "ירקון" חורת על דגלו מצוינות בהישגים ובערכים כבסיס הליבה שמוביל את בית הספר. בית הספר מעמיד לרשות תלמידיו את מיטב המחנכים והמורים ויוצר מערכת תומכת כדי להטמיע בתלמידים סקרנות, דעתנות, יצירתיות ומעל הכול אמונה ביכולתם ושמירה על כבודם. שאיפתנו היא להעניק לתלמידים ידע וכלים, שיאפשרו להם למצות את כישוריהם ולהיות מובילי דרך במקצועות המחר תוך סיפוק והגשמה עצמית. אנו מקפידים על סביבת לימודים נעימה ומטופחת באווירה המשלבת קרבה לטבע, קשר הדוק לקהילה ואהבת הארץ. ייחודו של ביה"ס מוצא את ביטויו במתן מענה אישי, לכל תלמיד ותלמידה על פי צרכיו ויכולותיו.

להמשך

כמיטב המסורת גם השנה יצאו שני התיכונים שלנו  - מקיף אזורי ״עמי אסף״ ובית חינוך ״ירקון״ -  למרוץ הלפיד המסורתי. הרצים מתיכון ירקון רצו לאורך הירקון ונווה ירק והרצים מעמי אסף בבית ברל ובשדות של ניר אליהו.
עליזה מגן נבחרה לתפקיד מנהלת בית חינוך ירקון. עליזה מגן, יועצת וסגנית מנהל ביה"ס תיכון "אחד העם" בפ"ת, מוסמכת (MA) בפסיכולוגיה חינוכית וחזונה הוא חינוך לקידום פדגוגיה חדשנית. הגב׳ מגן נבחרה פה אחד ע״י ועדת מכרזים בראשות ראש המועצה, דו״ר מוטי דלג׳ו, מקרב  7 מועמדים שרואיינו לתפקיד. בהזדמנות זו ברכות ותודות לגב' חנה צוקרמן על עבודתה ומסירותה לחינוך ילדי המועצה ומיצובו של בית חינוך ירקון כמוסד חינוכי וערכי. לעליזה מגן , לצוות בית הספר, להורים ובמיוחד לתלמידים, איחולי הצלחה.
עמוד 1 מתוך 3