בית חינוך "ירקון"

עליזה מגן

מנהלת בית חינוך ירקון

טל: 03-9000630 פקס: 03-9000518 b.h@yarkon.org.il

בית חינוך ירקון

בית חינוך "ירקון" חורת על דגלו מצוינות בהישגים ובערכים כבסיס הליבה שמוביל את בית הספר. בית הספר מעמיד לרשות תלמידיו את מיטב המחנכים והמורים ויוצר מערכת תומכת כדי להטמיע בתלמידים סקרנות, דעתנות, יצירתיות ומעל הכול אמונה ביכולתם ושמירה על כבודם. שאיפתנו היא להעניק לתלמידים ידע וכלים, שיאפשרו להם למצות את כישוריהם ולהיות מובילי דרך במקצועות המחר תוך סיפוק והגשמה עצמית. אנו מקפידים על סביבת לימודים נעימה ומטופחת באווירה המשלבת קרבה לטבע, קשר הדוק לקהילה ואהבת הארץ. ייחודו של ביה"ס מוצא את ביטויו במתן מענה אישי, לכל תלמיד ותלמידה על פי צרכיו ויכולותיו.

{readmore:להמשך}

בסוף השבוע שעבר התקיימה טקסי הסיום בבתי ספר התיכוניים עמי אסף וירקון. מצ״ב פוסטים של ראש המועצה, ד״ר מוטי דלג׳ו, עם תמונות וקטעי וידאו מהאירוע. ברכות לבוגרים ובהצלחה !!!
כמיטב המסורת הענקנו הבוקר תעודות הערכה לתלמידים המצטיינים בבתי הספר ״עמי אסף״ ו״ירקון״. הצטיינות זו יחודית ומשלבת לצד הישגים לימודיים גם תרומה משמעותית לחברה ולקהילה. כל הכבוד!
כמיטב המסורת גם השנה יצאו שני התיכונים שלנו  - מקיף אזורי ״עמי אסף״ ובית חינוך ״ירקון״ -  למרוץ הלפיד המסורתי. הרצים מתיכון ירקון רצו לאורך הירקון ונווה ירק והרצים מעמי אסף בבית ברל ובשדות של ניר אליהו.
עמוד 1 מתוך 4