מקיף אזורי "עמי אסף"

מירב פרידלנדר

מנהלת בית הספר  "עמי אסף" - בית ברל

טל: 09-7451333 פקס:   HB-AmiAsa-brl-S@kishurim.k12.il

אתר: http://amiasaf.ort.org.il

מקיף עמיאסף

בית הספר "עמי אסף" הוא בעל מסורת מפוארת של הישגים לימודיים, אווירה ייחודית ודגש על ערכים וקשר עם הקהילה. הוא קרוי על שמו של חבר הכנסת לשעבר  עמי אסף  ז"ל.  לרשות בית הספר מרכז משאבים גדול וחדיש, אולם אירועים מצויד ומאובזר, מעבדות מדעים, 5 מעבדות מחשבים, חממות לימודיות, אולם ספורט חדיש וחדר כושר משוכלל, חדר הסבה למפגשים אישיים, קפיטריה מקורה המספקת גם ארוחות חמות, מרחבי דשא, פינות ישיבה מוצלות ושולחנות פינג פונג.  בית הספר שם דגש על מצוינות בחינוך ובהישגים הלימודיים. הצוות החינוכי - 115 מורים ו-20 עובדים - משקיע בטיפוח התלמיד ובמיצוי יכולותיו ונותן מענה הן לתלמידים מצטיינים והן למתקשים.  מסגרות חינוך שונות בבית הספר מעניקות תמיכה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים, תוך שימת דגש על מניעת נשירה. לרשות התלמידים בחטיבה העליונה מגוון אפשרויות בחירה להשגת תעודת בגרות איכותית. מקצועות ההרחבה הם פיזיקה, כימיה, מחשבים, מדעי החיים, מדעי החברה, תיאטרון קולנוע אמנות, גיאוגרפיה, ספרות וערבית. 

{readmore:להמשך}

בשבוע שעבר יצאו 100 תלמידי י״ב מהעתודה המדעית בבית הספר עמי אסף לגדנ״ע אוויר. ביום חמישי בטקס מרגש שנערך בבית חיל האוויר בהרצליה, עמדו התלמידים עייפים, מרוצים ומאוד נרגשים. פעילות גדנ"ע אוויר חושפת בפני התלמידים תפקידים שונים בחיל האוויר, מורשות קרב של החיל, והם אף מתנסים בטיסה.
בבית הספר ״עמי אסף״ לומדים השנה 1453 תלמידים. בית הספר עמי אסף שם דגש מיוחד על חינוך לערכים ועל עידוד תלמידיו למצות את יכולותיהם ולרכוש השכלה נרחבת כשהוא מעניק להם סיוע ותמיכה לאורך כל הדרך. ברוח זו עולה מידי שנה מספר התלמידים הלומדים ונבחנים בשני מקצועות מדעיים ומתימטיקה ברמה גבוהה. בשנה הקרובה בצד מגמת סייבר מהמתקדמות בארץ, מחשבים כימיה ופיזיקה, יפתח גם מסלול חדשני של פיזיקה מחקרית. זאת במקביל למגמות האמנות, החברה והרוח אליהן תצטרף השנה מגמת משפט עברי.
השבוע הוענקו תעודות הצטיינות ופרס לתלמידים המצטיינים ב״עמי אסף״ וב״ירקון״. מאפייני הצטיינות זו יחודיים, היא משלבת תרומה משמעותית לחברה ולקהילה לצד הישגים לימודיים מצויינים. מהפוסט בדף הפייסבוק של ראש המועצה
עמוד 1 מתוך 8