ציפי אבנון

מנהלת אגף חינוך, נוער וספורט

טל': 03-9000530 | פקס: 03-9000536 | Yael@dsharon.org.il

אייל צייג

סגן מנהל אגף חינוך, נוער וספורט

טל: 03-9000543 פקס: 03-9000685   דוא"ל: ZAIG@dsharon.org.il

חינוך בדרום השרון

בתחום המועצה האזורית דרום השרון 65 גני ילדים ו-9 בתי ספר. מספרם הכולל של התלמידים במועצה נכון לשנת הלימודים תשע"ו הינו 5474 תלמידים מן המועצה ו- 1079 תלמידי חוץ. אגף החינוך בדרום השרון אחראי על שלושה נושאים מרכזיים: גיבוש המלצות לקביעת מדיניות החינוך של המועצה בהווה ובעתיד, פיקוח על מוסדות החינוך ברמה האדמיניסטרטיבית ושותפות בקביעת החלטות פדגוגיות עם מנהלי בתי הספר ומנגנוני הפיקוח של משרד החינוך. מנהלת אגף החינוך אחראית על פיתוח ועיצוב מדיניות החינוך, יישום המדיניות, הכוונה ומעורבות בהחלטות הקשורות במקרים חריגים וייצוג המועצה בפני גורמי חוץ.

{readmore:להמשך}

בשבוע שעבר (18.6) התקיים כנס "ירושלים של תלמידי דרום השרון" להצגת תוצרי תהליך התקשוב של תלמידי כיתות ה' במועצה. במסגרת הכנס למדו התלמידים על ירושלים באופן מתוקשב, התנסו בעבודת צוות ותרגלו מיומנויות של חשיבה ולמידה בדרך של חקר, ויישום אסטרטגיות לשימוש במידע בסביבה דיגיטלית.
השבוע הוענקו תעודות הצטיינות ופרס לתלמידים המצטיינים ב״עמי אסף״ וב״ירקון״. מאפייני הצטיינות זו יחודיים, היא משלבת תרומה משמעותית לחברה ולקהילה לצד הישגים לימודיים מצויינים. מהפוסט בדף הפייסבוק של ראש המועצה
בסוף השבוע שעבר התקיימה טקסי הסיום בבתי ספר התיכוניים עמי אסף וירקון. מצ״ב פוסטים של ראש המועצה, ד״ר מוטי דלג׳ו, עם תמונות וקטעי וידאו מהאירוע. ברכות לבוגרים ובהצלחה !!!
עמוד 1 מתוך 77