רביעי, 23 אוקטובר 2013 09:50

משרדי המועצה האזורית דרום השרון - כתובות וטלפונים

הטבלה הבאה מרכזת את הטלפונים החיוניים במועצה. ניתן לקבל מידע מפורט, הכולל כתובות וטלפונים, גם בעמודי האגפים והמחלקות במועצה ובעמודי הבית של החברה הכלכלית ושל איגודי ערים.

מרכזיה: 03-9000500, פקס: 03-9000501

לשכת ראש המועצה פקס : 03-9000528/9 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
ד״ר מוטי דלג׳ו, ראש המועצה 03-9000524    
צילה משה – מנהלת לשכה 03-9000524 דניאלה אומן– מזכירת לשכה 03-9000520
צפי פלד – סגן ראש המועצה 03-9000521 ליאורה מלר- מזכירת סגן ודובר המועצה 03-9000523
בועז שויגר – דובר המועצה ומנהל היחידה לתכנון אסטרטגי 03-9000526 ג'ודי ברנדס- מזכירת לשכה 03-9000522
ערן שאקי, אתר אינטרנט 03-9000729 מרכזיה 03-9000500
ערן אבידור, ניו מדיה 03-9000729    
       
מנכ"ל המועצה  פקס: 03-9005769 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
שי אברהמי 03-9000675 גלית בכור- מזכירה 03-9000675
חגית אקיבוטי - מנהלת משאבי אנוש/שכר 03-9000554 דנה אידו- מנהלת מדור מוניציפלי 03-9000674
אביטל יעיש- שכר 03-9000693 מעיין שלו- כ"א 03-9000631
       
גזברות פקס : 03-9000551 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
יצחק אגוזי – גזבר 03-9000555 אופירה אברהם - מזכירה 03-9000550
ציפי וקנין – סגנית גזבר 03-9000605 שרית סלמן - מנהלת רכש 03-9000553
לבנה חברוני – עוזרת גזבר 03-9000552    
       
       
הנהלת חשבונות פקס :03-9000696    
עמירם כהן – ראש צוות 03-9000513 רימה לובינסקי- מנהלת חשבונות 03-9000516
אלונה רובין – מנהלת חשבונות  03-9000514 הנה״ח 03-9000517 
כרמלה חרזי – מנהלת חשבונות 03-9000515    
       
גביה ושומה   ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  

קבלת קהל: 
א,ד,ה  08:30-12:30  
ב 12:30-16:00  
ג   12:30-18:00

מענה טלפוני
א, ד, ה 13:00-16:00
ב  08:30-12:30  

03-9000504-10 מוקד תשלומים
24 שעות
(כרטיסי אשראי  בלבד)
076-5300921
ציפי איבגי  - מנהלת מחלקה 03-9000502 שומה 03-9000510
יוספה גלו - סגנית מנהלת ואחראית שומה 03-9000596 ניצה לוי - שומה 03-9000505
אורית רגב- שומה 03-9000504 שרונה צ'יקוטאי- שומה 03-9000511
נטליה מנחם- שומה 03-9000506 ויקטור פרג'ון - פיקוח 03-9000539
אנה/ענת אחרק - מזכירות 03-9000507 הילדה כהן  - קופה ראשית 03-9000508
אודליה הרשקוביץ- שומה 03-9000509  אדוה  - אחראית אכיפה והיטלים 03-9000637
 גילה עזרא - חינוך ושומה 03-9000599    
       
חינוך, נוער ו ספורט  פקס חינוך : 03-9000536
פקס נוער ו ספורט: 03-9000685
ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
ציפי אבנון – ראש אגף החינוך 03-9000530 יעל טופול- מזכירת אגף 03-9000530
אייל צייג – סגן מנהלת אגף החינוך 03-9000543 ששי דניאל- מנהל מחלקת ספורט 03-9000544
 קלרה נדיר - מנהלת מח' חינוך יסודי 03-9000534  עודד לובוביץ- מנהל תפעול אגף חינוך, נוער וספורט ורכז הנגישות במועצה 03-9000546
סימה דודמן – מנהלת מדור גני ילדים וצהרונים 03-9000532 מירית כץ- מנהלת מחלקת נוער וצעירים 03-9000542
שרה בן עטיה – מנהלת מחלקת פרט וחינוך מיוחד 03-9000533 ענת טווינה - מנהלת יחידת מניעה 03-9000646 
מיכל לוי לנקרי, מזכירת מדור גני ילדים (מגיל 3+) 03-9000535 שירי פוקס רוזן- מנחת מנחים/רכזת להבה וקידום נוער 03-9000682
מתחת לגיל 3- להפנות למחלקת רווחה 03-9000580/578 מיכל רוזנברג-ילובסקי - קב״סית 03-9000686
גיתית גזית - מנהלת היחידה לגיל הרך 03-9000667 מאיה נחום - יועצת חינוכית לגיל הרך 03-9000670
    רכזי נוער 03-9000683
שירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח) גן חיים פקס : 09-7400990    
קארין מייקסנר- מנהלת 09-7486010 רבקה שיבק- מזכירה 09-7409075
מרכז תמיכה יישובי אזורי (מתי"א) גן חיים 09-7411982    
       
הנדסה פקס : 03-9000573

ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן

 
רמי ברדוגו – מהנדס המועצה 03-9000571 אושרת רז – מזכירת המחלקה 03-9000570
יקי אסקיו – ס.מהנדס המועצה ומנהל תשתיות 03-9000572 דן דגאי - מנהל בינוי הנדסה 03-9000615
       
ועדה לבנין ערים פקס : 03-9000569 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
נילי יוגב – מהנדסת הועדה 03-9000560 רונית תאני – מזכירה 03-9000560
קבלת קהל:
ב' 16:00 – 12:30,
ד' 14:30 – 8:30
     
דינה קישון – מ"מ מהנדס ועדה 03-9000562 הדס בש – מזכירה 03-9000565
מירי נגרין – מנהלת תפעול וועדה ומדור רישוי 03-9000563 אפרת פלס – מתכננת מדור תב"ע 03-9000564
נורה בוקר – בודקת תוכניות 03-9000566 אילן יוסף – ארכיב 03-9000567
משרד ברק פרידמן שימקביץ וערן ירקוני - שמאי חיצוני 03-9000759    
איתי גלעדי - מנהל מדור פקוח 03-9000556 תמר גולן מגדל- בודקת תוכניות צור יצחק 03-9000568
שמעון גוטקין – פקח 03-9000557 יובל להב – פקח 03-9000558
       
טכנית פקס : 09-7450324    
אלברט עובדיה מנהל 03-9000612 המחלקה ב בית ברל טל : 09-7450150  
       
רווחה פקס : 03-9000590 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
תמי פרבר - מנהלת המחלקה 03-9000579 אורלי רופא - מזכירה 03-9000580/578
חיה דואק- מנהלת היחידה לטיפול בותיקים, ביטוח סיעוד, מרכזת פרוייקט בן ממשיך 03-9000592 רבקה איטח – מרכזת תחום שיקום נכויות ופיגור 03-9000584
טלי חזני- עו"ס משפחות ומרכזת תחום הערכות לחרום03-9000660   איריס ניאגו –  מנהלת השירות לטיפול משפחתי 03-9000587
אתי פורמן  – עו"ס משפחה 03-9000585 מירה ברודה – עו״ס משפחות ואלימות כלפי ילדים 03-9000586
טל רוטנברג – אחראית מועדוניות 03-9000581 שמחה שמוש – עו"ס משפחות ואוטיזם (עד גיל 18) 03-9000591
עירית עדני – עו"ס משפחות 03-9000593 ענת אהרון – עו"ס משפחות, מרכז גישור ותיאום הורי 03-9000583
כרמל זמורה-נצר - נערות במצוקה 03-9000594 אירית קרמל לוי - עו״ס תכנית צעירים 03-9000582
לילי בן ארצי- עו"ס משפחות ומניעת אלימות במשפחה 03-9000666 מיטל גלעד, עו"ס מנהלת קהילה תומכת 03-9000595/661
רונית גטניו- עמותת "אחים" 03-9000628 אבי/רנטה/רינת - קהילה תומכת 03-9000595/661
גיא גינטר - עו"ס משפחות, מטפל זוגי ומשפחתי 03-9000598 נורית גונטז'- קהילה תומכת נכים 03-9000537
רדה הרמן - עו״ס משפחות 03-9000678 שוש רוזן – עובדת זכאות 03-9000503
ליגל אבישי - עו״ס להב״ה ועובדת נערים 03-9000637  בלישה שרון - ישובים+ מועדוניות 03-9000642
יעל אביב - עו״ס ״קהילה תומכת נכים״ 03-9000581    
עמותה לחבר הוותיק      
 אמיל עזרן- מנכ"ל  03-9000658 עירית חיון- חשבת  03-9000658
רננה פרנקו-  רכזת טיולים + אם קהילה 03-9000581    
       
תרבות ואירועים   פקס : 03-9000679 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
 יפעה אלוני איתן  - מנהלת המחלקה 03-9000545 קרין הלל – מזכירה 03-9000540
       
היכל התרבות פקס : 03-9000654 hechal@dsharon.org.il   
יגאל קמה - מנהל היכל התרבות 03-9000694 רון מנס – קופה 03-9000757 
צבייה חלילי - קופה 03-9000655 קופה 03-9000653
       
משפטית פקס : 03-9000549    
יריב סומך, עו״ד – יועץ משפטי 03-9000547 סיוון שפלר, עו״ד 03-9000547
 לימור ריבלין, עו״ד 03-9000547    
       
תברואה / וטרינריה פקס : 03-9000613 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
יורם פלג – מנהל המחלקה 03-9000610 אורן ביי- מיחזור 03-9000627
אלי ביוקראל - רישוי עסקים 03-9000609 השירותים וטרינריים 03-6312222
       
תחבורה פקס : 03-9000577 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן  
יעקב שהינו – מנהל וקצין בטיחות בתעבורה 03-9000576 איציק טופול - סגן מנהל מח' וסדרן עבודה 03-9000574
       
ביטחון / תפעול פקס : 03-9000603

ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן

 
יואב סבן-  מנהל אגף וקב"ט 03-9000640 מזכירות 03-9000600
אהוד יונגרמן – קב"ט מוס"ח 03-9000601 ארז שור – סייר המועצה 03-9000697
רנ"ג שמשון חיים- שוטר קהילתי פקס 632 03-9000604 תמר בכנהיימר- קב״טית 03-9000602
שומר בכניסה 03-9000676 לירן בנימין- רכזת תפעול  03-9000611
    איתמר שדה- מזכירות וחירום 03-9000600
       
מוקד  

moked@dsharon.org.il

 
  03-9000629/677 פקס: 03-9000651 03-9000304/5
       
מוניציפאלית פקס : 03-9000606    
דנה אידו- מנהלת המחלקה המוניציפאלית 03-9000674 רבנים 03-9000607/8
 הרב יעקובוביץ יצחק   רב בית ברל,שדה ורבורג, צופית, גן חיים, גבעת השלושה, רמת הכובש, שדי חמד וחורשים  050-5320997
 הרב יוסף שלוש  רשם נישואין, רב כפר מל"ל, גבעת ח"ן, גת רימון, מגשימים, כפר מעש, רמות השבים, כפר סירקין, ירקונה, גני עם חגור 053-2317777
 הרב שלמה סבג  רב מתן, נירים, עינת, נחשונים, ניר אליהו, רמת הכובש, אייל, עדנים, נווה ירק, צור יצחק, צור נתן. 053-2200580
 הרב עיני יוסף   רב אלישמע 050-6500570
 הרב עוזאני דוד   רב ירחיב 050-7944597
 הרב אלמשעלי יאיר  רב נווה ימין  054-8402360
       
מבקר פנים   פקס: 03-9000622 ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן   
רואי מסורי - מבקר פנים ונציב תלונות הציבור 03-9000690    
       
מעמד האישה   ליצירת קשר בדוא״ל הקלק/י כאן   
ורדה לוי (ימים א,ד) 03-9000503
בית: 7656089- 09
   
       
חברה הכלכלית פקס : 03-9000622    
בנצי (בן ציון) איתן - מנכ"ל 03-9000621 זהבה אלעזר - מזכירה 03-9000620
       
איגוד ערים ביוב פקס : 03-9000625    
מריק עפרון-  מנכ"ל 03-9000626 לין אבידור- מזכירה 03-9000624